Kolorowe walentynki w świetlicy.

 Oj działo się dzisiaj duuuużo w naszej świetlicy środowiskowej. Było głośno, kolorowo, radośnie! Dlaczego? Aby umilić dzieciom i młodzieży ferie oraz dzień świętego Walentego panie Angelika Pałka- Majchrowicz, Kasia Żydek i Ula Budarz zorganizowały dyskotekę.

Czytaj więcej...

W walentynki uczymy… życzliwości.

Współczesny świat pełen jest negatywnych uczuć i nienawiści. W naszej szkole uczymy dzieci i młodzież, że wcale nie musi tak być. Walentynki były doskonałą okazją ku temu aby okazać sympatię i życzliwość innym dzieciom i nie tylko.

Samorząd Uczniowski pod okiem swojego opiekuna przygotował piękną i kolorową pocztę walentynkową, która na cały „przed feryjny” tydzień zdobiła dolny korytarz naszej szkoły. Na zajęciach plastycznych, technicznych oraz świetlicowych wychowankowie przygotowywali urocze kartki. Oprócz tego, że dzieciaki mogły popisać się kreatywnością świetnie się bawiły, a co najważniejsze nauczyły się jak ważne jest okazywanie innym życzliwości. Z samorządowej gazetki zainteresowani dowiedzieli się jak wyznać miłość w innych językach. Walentynkowy tydzień sympatii i radości zakończył się podczas sobotniej zabawy choinkowej, kiedy to zostały rozdane urocze laurki.

Ale czy to koniec? Zapewniamy, że nie! Ciąg dalszy nastąpi 14 lutego!

Szkolny konkurs "Mam talent"

mamtal 1d

Rozpoczęcie Ferii

W pierwszy dzień ferii zimowych nasi uczniowie pod opieką Pań Katarzyny Żydek, Anety Gąbki w aktywny sposób spędzali wolny czas. Gościnnie w Świetlicy Środowiskowej w Osmolicach odbywały się gry i zabawy. Dzieci chętnie grały w bilard, ping-ponga, a także gry zręcznościowe. Dziewczęta z klas starszych piekły ciastka, które były przepyszne i bardzo szybko znikały z talerza. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęcia plastycznych pt. „Dziwne zwierzę – tajemnice pracy ołówkiem” - które poprowadził ich kolega szkolny Adam Małecki.

walll2m walll1m

Podczas zabaw odwiedziła nas Pani Dyrektor Laura Żydek, która chętnie grała z uczniami w gry, dzieci z wielką radością poczęstowały swoją ulubioną Panią ciasteczkami.

Wspólnie spędzony czas był bardzo aktywny, przed nami kolejne spotkania.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Robertowi za przepyszne serki które dzieci ze smakiem zjadały.

Joomla Templates by Joomla51.com