RAZEM W SŁUSZNEJ SPRAWIE

Duże sprawy w małych głowach” pod takim hasłem została zorganizowana charytatywna zbiórka żywności dla Polaków na Ukrainie. Celem tej akcji było pozyskanie pełnowartościowej żywności, najczęściej tej o przedłużonym terminie przydatności do spożycia.

zbi 2m zbi 1m

Akcję zainicjowała przewodnicząca samorządu uczniowskiego z Żabiej Woli Magdalenie Kijek a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ze szkoły w Osmolicach chętnie i z wielkim zaangażowaniem dołączyli. I tak nawiązała się współpraca a w szkołach została zorganizowana zbiórka żywności. Hojność uczniów, nauczycieli i rodziców przerosła wszelkie oczekiwania. Znacznie więcej można osiągnąć działając wspólnie i my o tym wiemy.Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.