Bajkowy dzień w naszej szkole

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie naszej szkoły w tym roku bardzo aktywnie włączyli się w obchody tego szczególnego dnia. Samorząd Uczniowski przygotował kolorową gazetkę oraz zachęcał wszystkich uczniów, i tych najmłodszych, i tych trochę starszych do zaprezentowania pracy pod tytułem: „Mój ulubiony bajkowy bohater”. Cieszymy się, że dzieci przyniosły bardzo dużo pięknych i kolorowych prac, które przez długi czas zdobiły korytarze naszej szkoły.
Miłym akcentem tego dnia był zorganizowany przez uczennice klasy IV- Nikolę Stec i Natalię Kępę bajkowy kramik z domowymi pysznościami. Serdecznie dziękujemy dziewczynom za zaangażowanie w działania mające na celu propagowanie zdrowego odżywiania się i ciekawe połączenie go z Dniem Postaci z Bajek.
Kolejny taki dzień już za rok, a w głowach naszych uczniów już teraz „milion pomysłów” jak go zorganizować…Czym nas zaskoczą w przyszłym roku?

Joomla Templates by Joomla51.com