UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA GMINNYM TURNIEJU TAŃCA

Kolejny już raz zespół taneczny "Rytm" gościł na parkiecie Publicznej Szkoły Podstawowej im.Rodziny Rochlandów w Żabiej Woli na III Gminnym Turnieju Tańca o puchar Dyrektora Szkoły.

Tym razem sześciu chłopców z klasy trzeciej czwartej i szóstej zaprezentowało układ taneczny do piosenki Alvaro Soler pt. "Sofia". Poprzez uczestnictwo w konkursie uczniowie mieli możliwość kształtowania poczucia estetyki, a szczególnie zasad zdrowej rywalizacji. Turniej miał także na celu popularyzację tańca jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i rozwoju fizycznego wśród dzieci i młodzieży . Było to spotkanie służące również wymianie doświadczeń tanecznych. Prezentacje konkursowe oceniało jury składające się z czterech osób. Ocenie podlegało ogólne wrażenie artystyczne, dobór muzyki do układu, zachowanie na parkiecie, choreografia i dobór strojów.

tu1m

Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo efektownie , jednak konkurencja była silniejsza, a puchar tylko jeden. Tancerzom wręczono dyplomy za uczestnictwo w turnieju oraz zaproszono na smaczny poczęstunek. Mimo, iż nie udało się zdobyć pucharu, to warto było pochwalić się efektami półrocznych systematycznych treningów. W nagrodę za wspaniałą prezentację wszyscy chłopcy otrzymali indywidualne nagrody zafundowane przez opiekunkę zespołu "Rytm".

Joomla Templates by Joomla51.com