Regionalny Konkurs Recytatorski

Nasz recytator laureatem II Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Kajetana Koźmiana.

7 marca jeden z uczniów naszej szkoły spędził bardzo miłe przedpołudnie w Szkole Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce. Jakub Dudzik, bo o nim mowa, reprezentował naszą szkołę podczas II Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Kajetana Koźmiana. Piątoklasista wzorowo wyrecytował wiersz „Modlitwa o pokój”, czym zdobył uznanie publiczności i jury. Jakub mimo, iż był najmłodszym uczestnikiem, znalazł się w gronie laureatów konkursu.
Bardzo się cieszymy, że również nasz uczeń wziął udział w tym przedsięwzięciu, które pokazuje nam jak ważne jest wychowywanie dzieci i młodzieży przez sztukę pięknego mówienia poezji i prozy.
Laureatowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

regio2m re1m

Joomla Templates by Joomla51.com