Kraina Dziecka

W Krainie Dziecka-pod tym hasłem przebiegało tegoroczne spotkanie z kandydatami na uczniów naszej szkoły.

W sobotę, 17 marca 2018 roku powitała nas śnieżna zima. Złe warunki na drodze nie przeszkodziły dzieciom, które odwiedziły naszą szkołę. Po otwarciu przez panią Dyrektor wrót do Krainy Dziecka rozpoczęła się wyjątkowa przygoda. Można było popatrzeć i posłuchać co wyróżnia naszą szkołę. Jakie talenty rozwijamy. Jaką rolę pełnią rodzice

w procesie nauczania i wychowania. Spacerując po szkole, goście odwiedzali sale lekcyjne. Poznawali pracowników szkoły. Dzieci miały możliwość odkryć świat programowania. Samodzielnie wykonały gniotka. W bibliotece spotkały postacie z ulubionych bajek. Dowiedziały się jak powstaje kolorowy wulkan. Pokonały tor przeszkód. Odwiedziły sale zabaw. Opuszczając Krainę Dziecka wszyscy otrzymali drobne suwenirki i w dobrych nastrojach wrócili do domu.

otw20181m otw20182m otw20183m

Joomla Templates by Joomla51.com