Konkurs języka angielskiego na wesoło

Szanowni Państwo,

Dnia 20-03-2018 dzielni żołnierze Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach Pierwszych pod dowództwem generała p. Bartosza Jastrzębskiego zdobyli dwa strategicznie ważne miejsca w konkursie języka angielskiego „The Word Search Puzzle Master” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Prawiednikach. W konkursie nasz wspaniały oddział IV-klasistów reprezentowali: Nikola Stec, Oliwia Skiba, Hubert Wysocki oraz Mikołaj Tustanowski.

W prawdzie nie udało nam się zdobyć złota w tym roku (zabrakło zaledwie 2punktów) to pozostałe dwa miejsca podium zajęliśmy z gracją właśnie my. Zarówno Mikołaj Tustanowski i Hubert Wysocki uzyskali ex aequo 16 punktów, co zagwarantowało im 2 i 3 miejsce. Jednakże w krótkiej dogrywce wygrał Mikołaj Tustanowski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

konang2m konang1m

Joomla Templates by Joomla51.com