Ziemia świadomie wspierana

Z czym kojarzymy określenie Ziemia – najczęściej jest to skojarzenie z ziemią do kwiatów ewentualnie rolniczą, jakże rzadko z okolicą, która nas otacza. Ze dom trzeba posprzątać to rozumiemy, ale żeby ziemię?! Na szczęście takich osób w naszej Gminie jest już niewiele a że są to wiemy, bo widzimy pozostawione w rowach wytwory cywilizacji w postaci reklamówek puszek, butelek itp.

 

Jako świadomi użytkownicy terenu, na co dzień dbamy o jego dobrą kondycję a w Światowy Dzień Ziemi transparentnie pokazujemy „gdzie leży problem”. Cała społeczność uczniowska ze Szkoły Podstawowej w Osmolicach aktywnie przyłączyła się do działania na rzecz ładu i porządku w naszej okolicy. Zachęcamy wszystkich użytkowników naszej Małej Ojczyzny o korzystanie z jej dobrodziejstw w sposób świadomy i odpowiedzialny.

Joomla Templates by Joomla51.com